Jaunumi

Sveicieni augustā – vasaras vidū! Šī mēneša preču pievedums sagādājis dažādus jaunumus daudzās produktu kategorijās. Apskatiet tos atsevišķā lapā: augusta pievedums.

Sveicieni vasaras saulgriežu mēnesī! Jūnija pieveduma jaunumi ir apskatāmi atsevišķā lapā: Jūnija pievedums.

Jāņu vainags

Sveicam Jūs Martā! Marta preču pieveduma apraksts pieejams atsevišķā lapā: marta pievedums.

Dārgie vīrieši – neaizmirstiet, ka tuvojas starptautiskā sieviešu diena – 8. marts! Mēs piedāvājam, ar mūsu palīdzību, piemeklēt kaut ko erotisku Jūsu sievietēm! Nekautrējieties – lūdziet palīdzību mūsu pārdevējiem salonos „LABI”, vai diskrēti un droši iepērcieties intīmpreču interneta veikalā „TEV.LV”.

Esam izveidojuši jaunu sadaļu mūsu interneta vietnē – izceltās preces! Tajā tiks aprakstītas preces, kas ar kaut ko atšķiras no pārējām un tādēļ tās ir vērts iegādāties un, protams, arī lietot.

Februāra divi galvenie notikumi ir Valentīndiena un „Erots 2018”! Esam pārliecināti, ka mūsu pārdevēji spēja Jums vai Jūsu otrai pusītei piemeklēt kaut ko pikantu no mūsu bagādīgā preču klāsta. Tāpat bijām priecīgi Jūs sastapt Baltijas lielākajā erotiskajā festivālā „Erots 2018”!

Janvāra sākumā piedāvājam noskatīties raidījumu „Būsim pazīstami un veseli”, kas tapis sadarbībā ar intīmpreču saloniem „LABI”.

Raidījumu var noskatīties mūsu mājaslapas video sadaļā.

Salonu darba laika izmaiņas.
Sekojot klientu paradumiem esam mainījuši darba laiku saloniem: „LABI” Lāčplēša ielā 47 un „LABI” Brīvības ielā 98. Aicinām iepazīties ar veikalu jaunajiem darba laikiem sadaļā kontakti.

Ziemas pirmssvētku periodā ikviens var atrast kaut ko pikantu sev vai “otrai pusītei” no salonu „LABI” bagātīgā preču klāsta. Decembra pieveduma jaunumi ir apskatāmi lapā: Decembra pievedums.

Novembra pievedums un tā jaunumi ir apskatāmi lapā: Novembra pievedums.

Oktobra pieveduma jaunumus var apskatīt īpaši tam veidotā lapā: Oktobra pievedums.

Arī augustā piedāvājam iepazīties ar jaunām precēm, kas parādījušās salonu „LABI” un interneta veikala „TEV.LV” sortimentā.