Jaunumi

Janvāra sākumā piedāvājam noskatīties raidījumu „Būsim pazīstami un veseli”, kas tapis sadarbībā ar intīmpreču saloniem „LABI”.

Raidījumu var noskatīties mūsu mājaslapas video sadaļā.

Salonu darba laika izmaiņas.
Sekojot klientu paradumiem esam mainījuši darba laiku saloniem: „LABI” Lāčplēša ielā 47 un „LABI” Brīvības ielā 98. Aicinām iepazīties ar veikalu jaunajiem darba laikiem sadaļā kontakti.

Ziemas pirmssvētku periodā ikviens var atrast kaut ko pikantu sev vai “otrai pusītei” no salonu „LABI” bagātīgā preču klāsta. Decembra pieveduma jaunumi ir apskatāmi lapā: Decembra pievedums.

Novembra pievedums un tā jaunumi ir apskatāmi lapā: Novembra pievedums.

Oktobra pieveduma jaunumus var apskatīt īpaši tam veidotā lapā: Oktobra pievedums.

Arī augustā piedāvājam iepazīties ar jaunām precēm, kas parādījušās salonu „LABI” un interneta veikala „TEV.LV” sortimentā.

Jūlijā esam saņēmuši jaunu preču kravu. Šī mēneša pieveduma jaunumus var aplūkot atsevišķā lapā: Jūlija pievedums.

Sveicieni vasaras saulgriežu mēnesī! Jūnija pieveduma jaunumi ir apskatāmi atsevišķā lapā: Jūnija pievedums.

Maijā sagaidījām LELO produkcijas pievedumu un papildinājām šīs augstvērtīgās produkcijas krājumus. Līdz ar to, esam priecīgi izsludināt akciju LELO produktiem. Informācija par akciju atsevišķā lapā LELO akcija.

Nupat jau Maijs pilnā sparā atnesis pavasari, taču, šoreiz neparedzamu un ar straujām laika apstākļu izmaiņām. Šomēnes vēlamies Jūs iepazīstināt ar ievērojami vienkāršoto atpūtas kompleksa „LABI ” izmantošanas cenrādi. Jaunās cenas var apskatīt sadaļā: atpūtas komplekss.

Martā piedāvājam ikmēneša jaunumu apskatu Marta pievedums.

Cītīgi gatavojoties Valentīna dienai un izstādei „Erots 2017”, esam sarūpējuši Jums dažādus jaunumus! Februāra pieveduma jaunumus var apskatīt lapā: Februāra pievedums.

Esam izveidojuši video par aktualitātēm plašajā salonu „LABI” intīmpreču sortimentā. To var noskatīties atsevišķā lapā.