Septembra pievedums

Šomēnes iepazīstinām Jūs ar vibratoriem no „Svakom” sērijas. Tie ir augstvērtīgi izstrādājumi no samtaina silikona ar ergonomisku dizainu un lielisku izskatu. Visas „Svakom” ierīces ir iesaiņotas dāvanu iepakojumā. Visi „Svakom” sērijas vibratori mūsu preču klāstā ir 2014. vai 2015. gada modeļi.

Svakom” sērijas vibratoriem ir vairākas atšķirības zīmes. Pirmā — dažām ierīcēm ir sasilšanas funkcija, otrā — dažiem vibratoriem ir iebūvēts pieskārienu sensors, trešā — dažām ierīcēm ir ietilpīgs akumulators, kas darbojas ilgi (līdz pat 48 stundām), ceturtā — dažām ierīcēm ir iebūvēta kamera, lai aplūkotu vagīnu no iekšpuses! Produktu dažādība — ik katrs spēs atrast sev piemērotāko ierīci!

Noteikti jāpievērš uzmanība unikālajam „Svakom” inteliģentajam režīmam — tas ir visām „Svakom” iericēm. 2009. gadā „Svakom” dizaineris David Yu vēlējās izveidot vienkāršāku veidu kā sievietēm sevi apmierināt. Viņš aptaujāja sievietes un balstoties uz atsauksmēm izstrādāja inteliģentā režīma prototipu. Tad sekoja prototipa izmēģinājumi un atkārtota aptauja. Aptaujas par un ap prototipu turpinājās daudzas reizes līdz lieliskam iznākumam. Šo pūļu rezultāts ir unikālais „Svakom” inteliģentais režīms, kas ievilina jūs nebijušu sajūtu pasaulē sākot ar maigu pulsāciju tas lēnām, savaldzinot lietotāju, kāpinās tempu un mainīs vibrāciju ritmu, ritot laikam vibratora impulsi kļūs arvien intensīvāki līdz brīdim, kad pēc vairākām minūtēm Jūs būsiet uz ekstāzes sliekšņa un tikai Jūsu ziņā būs turpināt baudīt „Svakom” inteliģento režīmu vai pārslēgt to uz kādu no standarta režīmiem — izvēle ir Jūsu rokās! Inteliģentais režīms ieraus Jūs nebijušu sajūtu virpulī un ļaus Jums sasniegt jaunus baudas apvāršņus.

Visi „Svakom” sērijas vibratori ir izstrādāti un projektēti ASV, savukārt ražoti tie ir Ķīnā.

Visām „Svakom” ierīcēm komplektā ir samta maisiņš vibratora glabāšanai. Visas „Svakom” ierīces ir komplektētas ar iebūvētu akumulatoru. Viena daļa no ierīcēm ir ūdensdrošas, bet otra daļa ir ūdens šļakatu drošas. Ierīcēm ir vai nu viens vai divi neatkarīgi motori. Ierīcēm ir no 5 līdz 8 vibrāciju režīmiem (neskaitot unikālo inteliģento režīmu, kas ir visām „Svakom” ierīcēm).