Jaunumi

Novembrī, kamēr vējs dzenā nokritušās koku lapas piedāvājam iepazīties ar intīmpreču sprtimentu, kas papidināts ar precēm no jaunākā pieveduma! Jaunās Preces ir pieejamas intīmpreču veikalos „LABI” un intīmpreču interneta veikalā „TEV.LV”!

Augustā – vasaras pilnbriedā – piedāvājam uzzināt, kādas jaunas preces pieejamas intīmpreču veikalos „LABI” un intīmpreču interneta
veikalā „TEV.LV”!

Aprīlī – Lieldienu mēnesī – piedāvājam uzzināt, kādas jaunas preces no jaunakā pieveduma, ienākušas salonu LABI un interneta veikala TEV.LV pašajā intīmpreču sortimentā!

Februārī piedāvājam Jums iepazīties ar precēm no jaunākā pieveduma. Apskatiet februāra pieveduma jaunumus!

Paziņojam salonu darba laiku decembra svētku laikā!

Darba laiks Ziemassvētkos:

  • Salons „LABI” Lāčplēša 47 (slēgts no 24.12.2018 18:00 līdz 26.12.2018 10:00)
  • Salons „LABI” A.Kalniņa 8 (slēgts no 24.12.2018 10:00 līdz 26.12.2018 10:00)

Darba laiks Jaunajā gadā:

  • Salons „LABI” Lāčplēša 47 (slēgts no 31.12.2018 18:00 līdz 02.01.2019 10:00)
  • Salons „LABI” A.Kalniņa 8 (slēgts no 31.12.2018 10:00 līdz 02.01.2019 10:00)

Novēlam mūsu esošajiem un nākamajiem klientiem līksmus Ziemassvētkus un ražīgu Jauno gadu!

Decembrī – Ziemassvētku un Jaunā gada gaidās – piedāvājam Jums iepazīties ar precēm no jaunākā pieveduma. Apskatiet decembra pieveduma jaunumus!

Novembra preču pievedums sagādājis daudz jaunumu – steidziet apskatīt tos atsevišķā lapā: novembra pievedums!

Paziņojam, ka no 2018. gada 27. oktobra veikals „LABI” Brīvības ielās 98 ir slēgts! Jūs esat laipni gaidīti salonos „LABI” Lāčplēša 47 un Alfrēda Kalniņa 8!

Jaunumi oktobrī – rudens ir ieradies uz palikšanu. Šajā mēnesī piedāvājam uzzināt kādas jaunas preces, ir papildinājušas mūsu intīmpreču veikalu sortimentu – oktobra pieveduma apraksts.

Ja Jūs šaubāties vai nezināt, kur izvēlēties iegādāties intīmpreces, tad mēs iesakām Jums iepazīties ar rakstu, kurā izklāstīts kāpēc pircējiem ir izdevīgi iepirkties tieši mūsu veikalos (salonos „LABI” un interneta intīmpreču veikalā „TEV.LV”).

Sveicam Jūs septembrī – vasaras norietā. Arī šomēnes piedāvājam Jums iepazīties ar jaunajām precēm, kas papildina mūsu intīmpreču veikalu sortimentu – septembra pievedums.

Sveicieni augustā – vasaras vidū! Šī mēneša preču pievedums sagādājis dažādus jaunumus daudzās produktu kategorijās. Apskatiet tos atsevišķā lapā: augusta pievedums.

Sveicieni vasaras saulgriežu mēnesī! Jūnija pieveduma jaunumi ir apskatāmi atsevišķā lapā: Jūnija pievedums.

Jāņu vainags

Sveicam Jūs Martā! Marta preču pieveduma apraksts pieejams atsevišķā lapā: marta pievedums.

Dārgie vīrieši – neaizmirstiet, ka tuvojas starptautiskā sieviešu diena – 8. marts! Mēs piedāvājam, ar mūsu palīdzību, piemeklēt kaut ko erotisku Jūsu sievietēm! Nekautrējieties – lūdziet palīdzību mūsu pārdevējiem salonos „LABI”, vai diskrēti un droši iepērcieties intīmpreču interneta veikalā „TEV.LV”.

Esam izveidojuši jaunu sadaļu mūsu interneta vietnē – izceltās preces! Tajā tiks aprakstītas preces, kas ar kaut ko atšķiras no pārējām un tādēļ tās ir vērts iegādāties un, protams, arī lietot.

Februāra divi galvenie notikumi ir Valentīndiena un „Erots 2018”! Esam pārliecināti, ka mūsu pārdevēji spēja Jums vai Jūsu otrai pusītei piemeklēt kaut ko pikantu no mūsu bagādīgā preču klāsta. Tāpat bijām priecīgi Jūs sastapt Baltijas lielākajā erotiskajā festivālā „Erots 2018”!

Janvāra sākumā piedāvājam noskatīties raidījumu „Būsim pazīstami un veseli”, kas tapis sadarbībā ar intīmpreču saloniem „LABI”.

Raidījumu var noskatīties mūsu mājaslapas video sadaļā.