Bargās Kundzes buduārs

Pieredze rāda, ka Latvijā netrūkst cilvēku, kas nopietni interesējas par SM rotaļām. Un tagad nu beidzot šajā valstī ir radīts pirmais oficiālais sado-salons vai moku kambaris.

Mūsu fotogrāfijās jūs redzat, ka visu darinājuši Latvijas meistari — sekojot starptautiskiem standartiem.

Nav pat jāpiemin, ka Bargās Kundzes rīcībā ir lērums pletņu, pātagu, steku, roku dzelžu, knaģīšu krūtīm vai pautiem un citu specpiederumu, tostarp kauna sieksta un neliels cietums – danžans (SM mīļotāju valodā runājot), kur Bargā Kundze (BK) iesloga vergu, novedot to līdz kaisles paroksismam.

Salonā ir ādas šūpoles, kurās sēdina vīrieti, ko BK grasās sodīt ar strapon aktu. Ir arī speciāls tronis kundzei, kas darināts tā, lai vergs varētu atrasties zem kundzes un laizīt viņas dibenu vai arī kalpot viņai par naktspodiņu.

Piebildīsim, ka BK policista tērpā sauc Saša un BK tīkliņzeķēs sauc Lola. Salonā strādā vēl arī Linda. Jūs, protams, varat tikties ar jums tīkamāko dāmu. Tāpat var tikties arī ar divām Bargajām Kundzēm vienlaikus, kas gan būs dārgāk.

Salonā ir arī TV, kas pastāvīgi rāda dažādas SM filmas. Saloni “LABI” gadu gaitā ir sevi lieliski apliecinājuši. Šeit ir droši, ir apsardze, nenotiek konfidenciālas informācijas noplūde, tiek ievērotas higiēnas prasības.

Bargās Kundzes moku kambaris Brīvības ielā 98 darbojas katru dienu no 10.00 rītā līdz 22.00 vakarā.

Moku kambara apmeklējums jums maksās 64,00 €. Tikšanos var norunāt iepriekš, piezvanot pa tālr.nr.: 67273375 un pie tālruņa palūdzot Bargo Kundzi, lai pārrunātu tikšanās scenāriju.

Salonā ienākt var ne tikai pa galveno intīmpreču veikala ieeju, bet arī pa speciālu atsevišķo ieeju.

Un tā nu jūsu rīcībā ir Latvijā pirmais legālais Bargās Kundzes moku kambaris: Rīgā, Brīvības 98, tālr.nr.: 67273375.