Jaunumi

UZMANĪBU!
Veikals „LABI” A.Kalniņa ielā 8 atsāks darbu no šī gada 1.maija.
Darba laiks: pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien un svētdien no 10:00 līdz 20:00 un piektdien, sestdien no 10:00 līdz 22:00;

UZMANĪBU!
Pandēmijas dēļ, esam ieviesuši darba laika izmaiņas mūsu saloniem.
Veikals „LABI” A.Kalniņa ielā 8 ir slēgts līdz šī gada 1. maijam.
Gaidām Jūs veikalā „LABI” Lāčplēša ielā 47, katru dienu no 10:00 līdz 22:00.

Martā piedāvājam Jums iepazīties ar precēm no jaunākā pieveduma. Apskatiet marta pieveduma jaunumus!

Decembrī, piedāvājam iepazīties ar papildināto intīmpreču sortimentu! Jaunās Preces ir pieejamas intīmpreču veikalos „LABI” un intīmpreču interneta veikalā „TEV.LV”!

Novembrī, kamēr vējs dzenā nokritušās koku lapas piedāvājam iepazīties ar intīmpreču sortimentu, kas papidināts ar precēm no jaunākā pieveduma! Jaunās Preces ir pieejamas intīmpreču veikalos „LABI” un intīmpreču interneta veikalā „TEV.LV”!

Augustā – vasaras pilnbriedā – piedāvājam uzzināt, kādas jaunas preces pieejamas intīmpreču veikalos „LABI” un intīmpreču interneta veikalā „TEV.LV”!

Aprīlī – Lieldienu mēnesī – piedāvājam uzzināt, kādas jaunas preces no jaunakā pieveduma, ienākušas salonu LABI un interneta veikala TEV.LV pašajā intīmpreču sortimentā!

Ja Jūs šaubāties vai nezināt, kur izvēlēties iegādāties intīmpreces, tad mēs iesakām Jums iepazīties ar rakstu, kurā izklāstīts kāpēc pircējiem ir izdevīgi iepirkties tieši mūsu veikalos (salonos „LABI” un interneta intīmpreču veikalā „TEV.LV”).

Esam izveidojuši jaunu sadaļu mūsu interneta vietnē – izceltās preces! Tajā tiks aprakstītas preces, kas ar kaut ko atšķiras no pārējām un tādēļ tās ir vērts iegādāties un, protams, arī lietot.

Janvāra sākumā piedāvājam noskatīties raidījumu „Būsim pazīstami un veseli”, kas tapis sadarbībā ar intīmpreču saloniem „LABI”.

Raidījumu var noskatīties mūsu mājaslapas video sadaļā.